Понеділок, 17.05.2021, 22:30Вітаю Вас Гість | RSS
Мій сайт
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Історія бібліотеки


Бібліотека – це фундамент освіти та самоосвіти.забезпечення інформацією як студентів, так і викладачів.  основною ланкою  чинників, зокрема і від роботи бібліотеки, яка сьогодні є  Успішна організація навчально-виховного процесу нашого закладу залежить від багатьох 

Дегтярук Світлана Григорівна (потім викладач дитячої літератури та іноземної мови), Свєтенок Наталія Петрівна (працювала бібліотекарем до 1992-го року). Всі ці люди вже пішли з життя, вічна їм шана і пам’ять.  молоду вчительку початкових класів Медяник Марію Григорівну на посаду завідуючої. Більше 25-ти років керувала бібліотекою Марія Григорівна, до самого виходу на пенсію. Згадувала вона, як працювали з нею  те, як закладався початок нашої бібліотеки, хто в ній працював. Офіційно бібліотека педагогічного училища зареєстрована в 1951-ому році. Фонд її складав близько 5 тис. примірників. В цьому ж році взяли на роботу  не збереглись відомості про  90-річчя коледжу, ми перегортаємо сторінки нашої історії. Безперечно, бібліотека з’явилась одночасно з нашим навчальним закладом. Але до нашого часу  Готуючись до святкування  

училище одержало новий навчальний корпус. 2 кімнати тоді займала бібліотека.  тис. примірників. В тому ж 1976-ому році  40  вимогами навчально-виховного процесу та досягненнями бібліотечної науки. На той час фонд бібліотеки складав  В 1976-ому році на зміну Медяник М.Г. прийшла молода енергійна завідуюча Лавренко Антоніна Вікторівна. Маючи спеціальну бібліотечну освіту, вона перебудувала роботу бібліотеки училища згідно з 

В 1988-ому році бібліотеку розширили, відкривши філію в гуртожитку. 

За період з 1976-ого до 2006-й рік фонд бібліотеки зріс до 170 тис. примірників. В бібліотеці за цей період працювали Свєтенок Н.П.,(1972-1992рр.), Тризна В.І., Отрошко Т.Г., Махітько Л.М., Головко С., ПижоваН.П.,Франчук В.Ф.,Пундєва О.О.,Єніна М.В., Шевцова В.Ф.,Аксютенко О.П.,Бєрєзіна Г.А.,Касьянова Н.С.. 

Зараз колектив бібліотеки налічує 7 чоловік: завідуюча бібліотекою Лавренко Антоніна Вікторівна, старший бібліотекар Кайдаш Наталія Петрівна, старший бібліотекар Семенова Людмила Іванівна, бібліограф Руденко Олена Федорівна, бібліотекарі Слабієва Людмила Федорівна, Десятерик Світлана Володимирівна, Морозова Ірина Михайлівна.

  2005 рік - реконструкція бібліотеки. Розширені її площі, нова комфортна читальна зала. До послуг читачів – комп’ютери.       

Змінюються часи, змінюються завдання, змінюється роль бібліотекаря: від людини, що рекомендує і видає книжки до спеціаліста в галузі нових інформаційних технологій.        

Бібліотека навчає студентів працювати з джерелами інформацій як на традиційних, так і на електронних носіях, з електронним каталогом, базами даних пошуково-інформаційними системами.       

Сьогодні робота бібліотекаря потребує великого і постійного напруження душевних і творчих сил. Вона схожа на працю вчителя і вихователя, хоча й не така примітна.        

А любов, краса та книга врятують світ!

 

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту